O AIRTOX FIRMA

TUTAJ DOWIEDZIESZ, KIM JESTEŚMY, CO ROBIMY I JAK TWORZYMY NAJLEPSZE BUTY BEZPIECZEŃSTWA

Podczas spotkania Członkom Konsorcjum zostały zaprezentowane AIRTOX firma

 

airtox-Przedsiębiorstwo

 


AIRTOX® - epicki duński but ochronny pełen technologii jutra. Zapewnia najwyższy komfort i niespotykaną lekkość na rynku profesjonalnym. Jako innowacyjny duński producent obuwia nie uznajemy kompromisów!

At Airtox, wyposażamy nasze buty w najbardziej innowacyjne i przełomowe technologie, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w branży obuwia ochronnego. Nasze buty mają ochronną podnosek, wyjątkową antypoślizgowość i najlżejsze na rynku warstwy przeciw penetracji. Nasze obuwie ochronne ma podeszwy odprowadzające ładunki elektrostatyczne (ESD) i amortyzujące wkładki, które działają chłodząco. AIRTOX buty ochronne ma super lekkie i elastyczne podeszwy środkowe oraz bardzo wygodne podeszwy zewnętrzne. W dodatku, AIRTOX buty ochronne ma również wodoodporne i oddychające cholewki, system masażu bezpośredniego Multi Dot oraz szeroki skandynawski krój. To tylko kilka cech, które sprawiają, że AIRTOX buty ochronne najlepsze obuwie ochronne na rynku.


AIRTOX to przełomowa marka obuwie ochronne prosto z Dania.


Robimy buty ochronne z wyjątkowa jakość i komfort, będąc nadal elegancki i modny do użytku przez cały rok.

Obecnie AIRTOX produkty są sprzedawane wyłącznie w wybranych sklepach w okolicy Europa. Naszym celem jest zwiększenie globalnego zasięgu i udostępnienie naszych produktów w kolejnych krajach w najbliższej przyszłości, aby więcej osób mogło cieszyć się naszymi wspaniałymi butami ochronnymi z Danii.


Obecnie skupiamy się na rozwój i produkcja obuwie ochronne i sprzedaż naszych produktów na całym świecie w dużych ilościach B2B. Oprócz naszego międzynarodowego celu, aby zapewnić ciągłe wsparcie lokalnych firm na Airtox, współpracujemy również z małymi firmami rodzinnymi, z którymi intensywnie współpracujemy, aby budować udane i długotrwałe relacje. Jesteśmy tego bardzo wdzięczni.

Legenda AIRTOX marka

 

Twarz Airtox marka jest charakterystycznym, nieco drapieżnym ptakiem. Jakie jest jego pochodzenie Co to reprezentuje? A co to ma wspólnego z przyszłością obuwia ochronnego?Podczas spotkania Członkom Konsorcjum zostały zaprezentowane AIRTOX ptaki wylądowały na Ziemi z odległej planety poza Układem Słonecznym. Są wysoce sprytnymi, mechanicznymi istotami o zaawansowanej inteligencji.


Przybyli na Ziemię i - z nieznanego powodu, zaczęli tworzyć buty o specjalnych właściwościach, niespotykane dotąd w branży obuwniczej. Dzielą te rewolucyjne produkty z ludźmi. Nie możesz być pewien, jak się z nimi połączyć, ponieważ ich komunikacja z ludźmi przybiera różne formy.


Jak na ironię, jedno z najbardziej skoncentrowanych gniazd AIRTOX ptaki można znaleźć na lotnisku w Kopenhadze. Stamtąd podróżują na duże odległości, głównie w stadach, aby rozprzestrzenić swoją populację na całym świecie.


Niewiele o nich wiemy, ale wiemy, że AIRTOX ptaki są nieprzewidywalne, szybko się rozwijają i są znacznie bardziej zaawansowane technologicznie niż cokolwiek na Ziemi. Dzielona z nami wiedza i technologia sprawiają, że nasze życie jest wygodniejsze, stylowe i bezpieczne.


Celem tej historii jest stworzenie iluzji tego ptaka, który przejmuje kontrolę nad AIRTOX Dział badawczo-rozwojowy, którego misją jest sprowadzanie na Ziemię najnowszych technologii z półkuli międzygalaktycznej, pozwalając nam tworzyć najbardziej wyrafinowane, ultra wygodne buty. Buty wypchane najbardziej wyszukanymi i niemal nie z tego świata technologiami.

Duński design i rozwój

 

AIRTOX technologie badawczo-rozwojowe


AIRTOX siedziba główna mieści się w Dania. Odtąd wszystkie projekty, rozwój i badania są przeprowadzane. Poświęciliśmy ogromną ilość czasu i zasobów na badania technologii oraz testowanie materiałów, komponentów i nowych systemów.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji obuwia ochronnego i śledzi cały proces rozwoju, od pierwszego szkicu projektu do produktu końcowego.


TESTUJEMY NASZE PRODUKTY W NAJBARDZIEJ EKSTREMALNYCH ŚRODOWISKACH

Gwarantujemy niezawodność i jakość wszystkich naszych produktów. W przeciwieństwie do dużej części naszych konkurentów, nie idziemy na kompromisy. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.


WYKORZYSTUJEMY ROZSZERZONE TECHNOLOGIE

Obecnie jest ich pięć technologie które są dostępne w Airtox wybór butów, Aqua-Cell®, WHITELAYER®, UTURN®, Cool&Me® i POWERBREEZE®. Technologie te zostały starannie zaprojektowane by AIRTOXjednostka specjalna „Lab 32”.


ZAWSZE MYŚLIMY O PRZYSZŁOŚCI


At AIRTOX aktywnie opracowujemy i badamy nowe trendy w branży obuwia ochronnego. Naszym celem jest pozostanie innowacyjnym i wiodącym w branży. Nowe technologie jeszcze nie zaimplementowane w Airtox produkty są testowane i omawiane są korzyści z ich wprowadzenia Airtoxultralekkie obuwie ochronne są najbardziej zaawansowane na rynku.

Misja i wizja

 

Misja i wizja AIRTOX


Naszą wizją i ogólnym celem jest stać się najbardziej unikalną i innowacyjną marką w branży bezpieczeństwa przemysłowego.


Aby osiągnąć ten cel, jesteśmy obecnie na misji wykorzystania wiedzy i inspiracji z globalnych kultur. Robimy to poprzez współpracę z ludźmi i firmami na całym świecie oraz poprzez budowanie międzynarodowego środowiska w naszym miejscu pracy. 


Podczas całego procesu pracy koncentrujemy się na odpowiedzialności społecznej i świetnych warunkach pracy, aby motywacja i poświęcenie każdego współpracownika przyspieszyły do ​​perfekcji.


Dbamy o ochronę naszego środowiska i upewniamy się, że zarówno my, jak i wszyscy nasi dostawcy zobowiązujemy się do ścisłego przestrzegania wszystkich międzynarodowych i lokalnych przepisów ochrony środowiska.

Kariera w AIRTOX

 

Przewoźnik w AIRTOX buty ochronne


Kariera w AIRTOX i odpowiedzialność społeczna:


Naszym priorytetem jest oferowanie naszym pracownikom najlepszych warunków pracy. Uważamy, że niezwykle ważne jest stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy, aby nasi pracownicy brali czynny udział w pozytywnym rozwoju naszej firmy. Dlatego mamy otwarte, niedyskryminacyjne podejście do naszych pracowników i współpracowników oraz zapewniamy wsparcie dla różnorodności i samorozwoju.


Przestrzegamy globalnego kodeksu postępowania, składającego się z kilku podstawowych zasad etycznego i odpowiedzialnego zachowania na całym świecie. Wszystkim naszym współpracującym dostawcom gwarantujemy, że: wszystkie stosunki pracy będą zgodne z podstawowymi potrzebami zgodnie z konwencjami ONZ.


Zawsze szukamy nowych talentów, aby przyczynić się do naszego zespołu. Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby pracować w naszym zabawnym, szybkim i innowacyjnym środowisku, złóż wniosek i powiedz nam o sobie!