O AIRTOX FIRMA

TUTAJ DOWIEDZIESZ, KIM JESTEŚMY, CO ROBIMY I JAK TWORZYMY NAJLEPSZE BUTY BEZPIECZEŃSTWA

Podróż Ruta de la Plata w liczbach AIRTOX firma

 

airtox-Przedsiębiorstwo

 


AIRTOX® - epicki duński but ochronny pełen technologii jutra. Zapewnia najwyższy komfort i niespotykaną lekkość na rynku profesjonalnym. Jako innowacyjny duński producent obuwia nie uznajemy kompromisów!

At Airtox, wyposażamy nasze buty w najbardziej innowacyjne i przełomowe technologie, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w branży obuwia ochronnego. Nasze buty mają ochronną podnosek, wyjątkową antypoślizgowość i najlżejsze na rynku warstwy przeciw penetracji. Nasze obuwie ochronne ma podeszwy odprowadzające ładunki elektrostatyczne (ESD) i amortyzujące wkładki, które działają chłodząco. AIRTOX buty ochronne ma super lekkie i elastyczne podeszwy środkowe oraz bardzo wygodne podeszwy zewnętrzne. W dodatku, Airtox W obuwiu ochronnym zastosowano również wodoodporne i oddychające cholewki oraz szeroki skandynawski krój. To tylko kilka cech, które sprawiają, że AIRTOX buty ochronne najlepsze obuwie ochronne na rynku.


Airtox to przełomowa marka obuwie ochronne prosto z Dania.


Robimy buty ochronne z wyjątkowa jakość i komfort, będąc nadal elegancki i modny do użytku przez cały rok.

Obecnie Airtox produkty są sprzedawane wyłącznie w wybranych sklepach w okolicy Europa. Naszym celem jest zwiększenie globalnego zasięgu i udostępnienie naszych produktów w kolejnych krajach w najbliższej przyszłości, aby więcej osób mogło cieszyć się naszymi wspaniałymi butami ochronnymi z Danii.


Obecnie skupiamy się na rozwój i produkcja obuwie ochronne i sprzedaż naszych produktów na całym świecie w dużych ilościach B2B. Oprócz naszego międzynarodowego celu, aby zapewnić ciągłe wsparcie lokalnych firm na Airtox, współpracujemy również z małymi firmami rodzinnymi, z którymi intensywnie współpracujemy, aby budować udane i długotrwałe relacje. Jesteśmy tego bardzo wdzięczni.

Legenda AIRTOX marka

 

Twarz Airtox marka jest charakterystycznym, nieco drapieżnym ptakiem. Jakie jest jego pochodzenie Co to reprezentuje? A co to ma wspólnego z przyszłością obuwia ochronnego?Podróż Ruta de la Plata w liczbach Airtox ptaki wylądowały na Ziemi z odległej planety poza Układem Słonecznym. Są wysoce sprytnymi, mechanicznymi istotami o zaawansowanej inteligencji.


Przybyli na Ziemię i - z nieznanego powodu, zaczęli tworzyć buty o specjalnych właściwościach, niespotykane dotąd w branży obuwniczej. Dzielą te rewolucyjne produkty z ludźmi. Nie możesz być pewien, jak się z nimi połączyć, ponieważ ich komunikacja z ludźmi przybiera różne formy.


Jak na ironię, jedno z najbardziej skoncentrowanych gniazd Airtox ptaki można znaleźć na lotnisku w Kopenhadze. Stamtąd podróżują na duże odległości, głównie w stadach, aby rozprzestrzenić swoją populację na całym świecie.


Niewiele o nich wiemy, ale wiemy, że Airtox ptaki są nieprzewidywalne, szybko się rozwijają i są znacznie bardziej zaawansowane technologicznie niż cokolwiek na Ziemi. Dzielona z nami wiedza i technologia sprawiają, że nasze życie jest wygodniejsze, stylowe i bezpieczne.


Celem tej historii jest stworzenie iluzji tego ptaka, który przejmuje kontrolę nad Airtox Dział badawczo-rozwojowy, którego misją jest sprowadzanie na Ziemię najnowszych technologii z półkuli międzygalaktycznej, pozwalając nam tworzyć najbardziej wyrafinowane, ultra wygodne buty. Buty wypchane najbardziej wyszukanymi i niemal nie z tego świata technologiami.

Duński design i rozwój

 

AIRTOX technologie badawczo-rozwojowe


AIRTOX siedziba główna mieści się w Dania. Odtąd wszystkie projekty, rozwój i badania są przeprowadzane. Poświęciliśmy ogromną ilość czasu i zasobów na badania technologii oraz testowanie materiałów, komponentów i nowych systemów.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy ma ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji obuwia ochronnego i śledzi cały proces rozwoju, od pierwszego szkicu projektu do produktu końcowego.


TESTUJEMY NASZE PRODUKTY W NAJBARDZIEJ EKSTREMALNYCH ŚRODOWISKACH

Gwarantujemy niezawodność i jakość wszystkich naszych produktów. W przeciwieństwie do dużej części naszych konkurentów, nie idziemy na kompromisy. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.


WYKORZYSTUJEMY ROZSZERZONE TECHNOLOGIE

Obecnie jest ich kilka technologie które są dostępne w Airtox wybór butów: Aqua-Cell®, StyroSoft®, Whitelayer®, Cool&Me® i Powerbreeze®. Technologie te zostały starannie zaprojektowane by Airtoxjednostka specjalna „Lab 32”.


ZAWSZE MYŚLIMY O PRZYSZŁOŚCI


At Airtox aktywnie opracowujemy i badamy nowe trendy w branży obuwia ochronnego. Naszym celem jest pozostanie innowacyjnym i wiodącym w branży. Nowe technologie jeszcze nie zaimplementowane w Airtox produkty są testowane i omawiane są korzyści z ich wprowadzenia Airtoxultralekkie obuwie ochronne są najbardziej zaawansowane na rynku.

Misja i wizja

 

Misja i wizja AIRTOX


Naszą wizją i ogólnym celem jest stać się najbardziej unikalną i innowacyjną marką w branży bezpieczeństwa przemysłowego.


Aby osiągnąć ten cel, jesteśmy obecnie na misji wykorzystania wiedzy i inspiracji z globalnych kultur. Robimy to poprzez współpracę z ludźmi i firmami na całym świecie oraz poprzez budowanie międzynarodowego środowiska w naszym miejscu pracy. 


Podczas całego procesu pracy koncentrujemy się na odpowiedzialności społecznej i świetnych warunkach pracy, aby motywacja i poświęcenie każdego współpracownika przyspieszyły do ​​perfekcji.


Dbamy o ochronę naszego środowiska i upewniamy się, że zarówno my, jak i wszyscy nasi dostawcy zobowiązujemy się do ścisłego przestrzegania wszystkich międzynarodowych i lokalnych przepisów ochrony środowiska.

Kariera w AIRTOX

kariera w airtox Targi obuwia ochronnego

 


Kariera w Airtox i odpowiedzialność społeczna:


Naszym priorytetem jest oferowanie naszym pracownikom najlepszych warunków pracy. Uważamy, że niezwykle ważne jest stworzenie komfortowej przestrzeni do pracy, aby nasi pracownicy brali czynny udział w pozytywnym rozwoju naszej firmy. Dlatego mamy otwarte, niedyskryminacyjne podejście do naszych pracowników i współpracowników oraz zapewniamy wsparcie dla różnorodności i samorozwoju.


Przestrzegamy globalnego kodeksu postępowania, składającego się z kilku podstawowych zasad etycznego i odpowiedzialnego zachowania na całym świecie. Wszystkim naszym współpracującym dostawcom gwarantujemy, że: wszystkie stosunki pracy będą zgodne z podstawowymi potrzebami zgodnie z konwencjami ONZ.


Zawsze szukamy nowych talentów, aby przyczynić się do naszego zespołu. Jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby pracować w naszym zabawnym, szybkim i innowacyjnym środowisku, złóż wniosek i powiedz nam o sobie!