O nas | Firma Airox

Zaręczony przez Wikingów

 

firma-airtox

 

Airtoks – epickie duńskie buty ochronne pełne technologii jutra. Nasze produkty są konstruowane i projektowane w Copenhagen, – montowane w wybranych krajach świata.

Legenda o ptaku AirtoxZnakiem rozpoznawczym Airtox jest tajemniczy ptak kosmiczny „nie z tego świata”. Skąd się to bierze i co ma wspólnego z obuwiem ochronnym przyszłości?


Potężne i tajemnicze „ptaki kosmiczne” wylądowały na Ziemi z odległej planety znajdującej się na półkuli międzygalaktycznej. Reprezentują przyszłość i skupiają się na butach ochronnych toksycznych dla powietrza.


Dzikie ptaki z kosmosu szybko sprzymierzyły się z działem rozwoju Airtox, LAB 32i natychmiast zaczęli zanieczyszczać jednostkę swoimi futurystycznymi technologiami kosmicznymi. Z tego powodu ptaki szybko stały się synonimem surrealistycznych technologii stosowanych w obuwiu ochronnym Airtox.


Poza tym nie wiemy o nich zbyt wiele – poza tym, że są nieprzewidywalne i potrafią zmieniać się z prędkością błyskawicy. Jeśli uznają to za konieczne, przebiją się przez każdą przeszkodę.

Zaprojektowany i zaprojektowany w Copenhagen

 

Technologie badawczo-rozwojowe AIRTOX


W Airtox produkujemy luksusowe i niezwykle wygodne produkty. Nieustannie prowadzimy badania i eksperymentujemy z nowymi materiałami i zaawansowanymi technologiami. Nasz innowacyjny zespół techniczny, LAB 32 in Copenhagen, nadzoruje projektowanie i rozwój.

Najnowocześniejsze technologie!

Wyposażamy jak najwięcej produktów w nasze ekskluzywne super features przyszłości:
Whitelayer®
StyroSoft®
Powerbreeze®
Cool&Me®

Misja

 

Misja_airtox


Wizją Airtox jest przedefiniowanie koncepcji obuwia ochronnego.


Projektujemy innowacyjne, zaawansowane i przemyślane produkty. Nasz zespół ds. rozwoju badań i rozwoju, LAB 32ściśle współpracuje z profesjonalnymi laboratoriami na całym świecie w celu rozwoju i optymalizacji naszych produktów.


Stawiamy na odpowiedzialność społeczną i dobre warunki pracy. Naszym priorytetem jest prezentacja naszego środowiska i wymagamy od wszystkich partnerów biznesowych przestrzegania globalnych i lokalnych przepisów dotyczących ochrony środowiska.

 

Etyka pracy

 

kariera na targach obuwia ochronnego airtox


W Airtox staramy się zapewnić naszym pracownikom dobre warunki pracy. Wierzymy, że nasi pracownicy są niezbędni dla dynamicznego, ciągłego rozwoju naszej firmy. Do naszych pracowników podchodzimy w sposób otwarty i niedyskryminacyjny, kładąc nacisk na wspieranie różnorodności i samorozwoju.


Przestrzegamy globalnego kodeksu postępowania, który składa się z kilku podstawowych zasad etycznego i odpowiedzialnego postępowania. Od wszystkich naszych dostawców wymagamy, aby wszystkie stosunki pracy spełniały podstawowe wymagania zgodnie z Konwencją ONZ.