O nas | Plik Airtox O nas

Zaręczony przez Wikingów

 

airtox-Przedsiębiorstwo

 

Airtox - epickie duńskie buty ochronne pełne technologii jutra. Nasze produkty są konstruowane i projektowane w Copenhagen, – montowane w wybranych krajach świata.

Legenda o Airtox ptakZnak towarowy dla Airtox jest tajemniczym kosmicznym ptakiem „nie z tego świata”. Skąd się bierze i co ma wspólnego z obuwiem ochronnym przyszłości?


Potężne i tajemnicze „kosmiczne ptaki” wylądowały na Ziemi z odległej planety na półkuli międzygalaktycznej. Reprezentują przyszłość i skupiają się na niej Airtoxoblodzenie obuwia ochronnego.


Dzikie ptaki z kosmosu szybko się z nimi sprzymierzyły Airtoxdział rozwoju, LAB 32i natychmiast zaczęli zanieczyszczać jednostkę swoimi futurystycznymi technologiami kosmicznymi. To jest powód, dla którego ptaki szybko stały się synonimem surrealistycznych technologii Airtox buty ochronne.


Poza tym nie wiemy o nich zbyt wiele – poza tym, że są nieprzewidywalne i potrafią zmieniać się z prędkością błyskawicy. Jeśli uznają to za konieczne, przebiją się przez każdą przeszkodę.

Zaprojektowany i zaprojektowany w Copenhagen

 

AIRTOX technologie badawczo-rozwojowe


At Airtox, produkujemy luksusowe i bardzo komfortowe produkty. Nieustannie badamy i eksperymentujemy z nowymi materiałami i zaawansowanymi technologiami. Nasz innowacyjny zespół techniczny, LAB 32 in Copenhagen, nadzoruje projektowanie i rozwój.

Najnowocześniejsze technologie!

Wyposażamy jak najwięcej produktów w nasze ekskluzywne super features przyszłości:
Whitelayer®
StyroSoft®
Powerbreeze®
Cool&Me®

Misja

 

Misja_airtox


AirtoxWizją firmy jest ponowne zdefiniowanie pojęcia obuwia ochronnego.


Projektujemy innowacyjne, zaawansowane i przemyślane produkty. Nasz zespół ds. rozwoju badań i rozwoju, LAB 32ściśle współpracuje z profesjonalnymi laboratoriami na całym świecie w celu rozwoju i optymalizacji naszych produktów.


Stawiamy na odpowiedzialność społeczną i dobre warunki pracy. Naszym priorytetem jest prezentacja naszego środowiska i wymagamy od wszystkich partnerów biznesowych przestrzegania globalnych i lokalnych przepisów dotyczących ochrony środowiska.

 

Etyka pracy

 

kariera w airtox Targi obuwia ochronnego


At Airtox, staramy się oferować naszym pracownikom dobre warunki pracy. Wierzymy, że nasi pracownicy są niezbędni dla dynamicznego ciągłego rozwoju naszej firmy. Mamy otwarte i niedyskryminujące podejście do naszych pracowników i podkreślamy, że wspierana jest różnorodność i samorozwój.


Przestrzegamy globalnego kodeksu postępowania, który składa się z kilku podstawowych zasad etycznego i odpowiedzialnego postępowania. Od wszystkich naszych dostawców wymagamy, aby wszystkie stosunki pracy spełniały podstawowe wymagania zgodnie z Konwencją ONZ.