AIRTOX-Buty ochronne X-Han Kjøbenhavn

AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn

Modne połączenie mody i bezpieczeństwa

Bardzo zaawansowany Airtox-Buty ochronne X-Han Kjøbenhavn charakteryzuje się szeregiem super featurestakie jak rewolucyjna warstwa antyprzebiciowa: Whitelayer® - mocny jak stal i miękki jak ściereczka kuchenna. Z Whitelayer®, Airtox stworzyli przełomową technologię, która ustala Airtox-Buty ochronne X-Han Kjøbenhavn oprócz wszystkich innych obuwia ochronnego na rynku, które możesz dziś znać.


Airtox ulepszył również górny materiał dla tego stylu do nowego i zaawansowanego materiału z mikrofibry. Materiał ten zapewnia lekkość, oddychalność i wodoodporność. Dopasowanie tego stylu jest lepsze i stanowi klasę samą w sobie. Naszym inżynierom udało się stworzyć szerokie, atletyczne dopasowanie, które sprawia, że ​​buty pasują jak rękawiczka.


Whitelayer® w połączeniu Airtox System AIR sprawia, że Airtox-Buty ochronne X-Han Kjøbenhavn są elastyczne w stopniu znanym tylko z kilku dobrych tenisówek.


Opracowany i zaprojektowany w Kopenhadze. Uszyty w Brazylii i zmontowany w Niemczech.


Połączenie kolorów:
– cholewka: grafitowa czerń
– podeszwa: grafitowa z przezroczystym spodem


EN ISO 20345:2011 S3 SRC ESD

Modne połączenie mody i bezpieczeństwa

Bardzo zaawansowany Airtox-Buty ochronne X-Han Kjøbenhavn charakteryzuje się szeregiem super featurestakie jak rewolucyjna warstwa antyprzebiciowa: Whitelayer® - mocny jak stal i miękki jak ściereczka kuchenna. Z Whitelayer®, Airtox stworzyli przełomową technologię, która ustala Airtox-X-Han ...

Super właściwości:
Charakterystyka:
  • Lekka cholewka z mikrofibry Nanotech
  • Lekki podnosek ze stali NEO
  • Przezroczysta podeszwa zewnętrzna z TPU
  • Szeroki nordycki krój
  • Podeszwa zewnętrzna odporna na olej, kwas i paliwo
  • Odporny na temperaturę do 150 ° C na podeszwie
Rozmiar:

37-46