AIRTOX Buty ochronne MB7

McLaren

Pandemia AIRTOX Buty ochronne MB7

MB7 jest "Super Charged”, Lekkość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie but.


Ten styl oferuje Airtoxkultowa osłona paznokci: WHITELAYER®. Materiał ten został pierwotnie opracowany w Stanach Zjednoczonych jako specjalny projekt dla amerykańskich elitarnych żołnierzy, Navy Seals, którzy wymagali kamizelek kuloodpornych, które były szczególnie lekkie i elastyczne.


WHITELAYER® jest niezwykle elastyczny i jednocześnie mocniejszy niż stal. Zintegrowany WHITELAYER® osłona paznokci w MB7 waży tylko 32 gramsi jest zatem o 55% lżejszy niż inne tekstylne materiały do ​​ochrony paznokci. Jako dodatkowy bonus materiał jest bardzo elastyczny, oddychający i kontroluje wilgoć.


Pandemia MB7 to wciągające dzieło sztuki, które wydaje się być premium. But oferuje wyjątkowo wysoki poziom komfortu. Model jest antypoślizgowy i odporny na temperaturę do 300 ° C. Cholewka wykonana jest z najwyższej jakości skóry nubukowej AAA +. Heavy Duty.


Dostępne w jednej wersji kolorystycznej: czarny (w celu sprawdzenia wersji buta z obniżoną cholewką MB5).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Pandemia AIRTOX Buty ochronne MB7

MB7 jest "Super Charged”, Lekkość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie but.


Ten styl oferuje Airtoxkultowa osłona paznokci: WHITELAYER®. Materiał ten został pierwotnie opracowany w Stanach Zjednoczonych jako specjalny projekt dla ...

Super właściwości:
Charakterystyka:
  • Lekki podnosek aluminiowy Ultimate MI6
  • Szeroki krój skandynawski
  • Zaawansowana podeszwa środkowa z pianki EVA
  • Podeszwa zewnętrzna odporna na olej, kwas i paliwo
  • Odporna na ciepło podeszwa zewnętrzna z gumy NRT 300 ° C
Cechy szczególne:
Warstwa antyprzebiciowa Antystatyczna ESD Cool&Me® system wentylacji Elastyczna podeszwa Podeszwa odporna na ciepło Lekkie i miękkie Chroniony nosek Amortyzacja wstrząsów Podeszwa antypoślizgowa
Rozmiar:

37-48 euro

Inne produkty z tej serii