AIRTOX buty ochronne MR4

McLaren

AIRTOX buty ochronne MR4

The MR4 styl z Airtox jest Super Charged wszechstronne lekkie i oddychające buty ochronne.


Ten styl jest jednym z pierwszych AIRTOX buty ochronne zapewniające rewolucyjną ochronę paznokci: WHITELAYER®. Materiał ten został pierwotnie opracowany w Stanach Zjednoczonych jako specjalny projekt dla amerykańskich elitarnych żołnierzy, Navy Seals, którzy wymagali kamizelek kuloodpornych, które były szczególnie lekkie i elastyczne.


WHITELAYER® jest niezwykle elastyczny, a jednocześnie znacznie mocniejszy niż stal. Zintegrowany system WHITELAYER® osłona paznokci w asortymencie McLaren waży tylko XNUMX gramy, a zatem jest o XNUMX% lżejsza niż inne tekstylne materiały do ​​ochrony paznokci. Jako dodatkowy bonus materiał jest bardzo elastyczny, oddychający i pochłania wilgoć.


The MR4 oferuje wyjątkowo wysoki poziom komfortu, jest bardzo antypoślizgowa i odporna na temperaturę do 300 ° C. Cholewka jest zasilana przez PowerBreeze® airflow system, co pomaga zapewnić skuteczną oddychalność i zwiększoną cyrkulację powietrza w bucie. Styl jest bardzo oddychający i zalecany do stosowania w obszarach, które nie wymagają wodoodporności. Średni obowiązek.


Dostępna w jednej wersji kolorystycznej: czerwonej, czarno-białej (inne zestawienia kolorystyczne patrz MR3 or MR2).


ESD
EN ISO 20345 S1-P SRC

AIRTOX buty ochronne MR4

The MR4 styl z Airtox jest Super Charged wszechstronne lekkie i oddychające buty ochronne.


Ten styl jest jednym z pierwszych AIRTOX buty ochronne zapewniające rewolucyjną ochronę paznokci: WHITELAYER®. Ten materiał został pierwotnie opracowany ...

Super właściwości:
Charakterystyka:
  • Lekki podnosek aluminiowy Ultimate MI6
  • Szeroki krój skandynawski
  • Zaawansowana podeszwa środkowa z pianki EVA
  • Podeszwa zewnętrzna odporna na olej, kwas i paliwo
  • Odporna na ciepło podeszwa zewnętrzna z gumy NRT 300 ° C
Cechy szczególne:
Warstwa antyprzebiciowa Antystatyczna ESD Oddychająca cholewka Cool&Me® system wentylacji Elastyczna podeszwa Podeszwa odporna na ciepło Lekkie i miękkie Chroniony nosek Amortyzacja wstrząsów Podeszwa antypoślizgowa
Rozmiar:

37-44

Inne produkty z tej serii