AIRTOX buty ochronne TX3

TransAm

Pełne bezpieczeństwo z niezrównanym poziomem komfortu

Bardzo zaawansowany Airtox styl TX3 charakteryzuje się szeregiem super featurestakie jak rewolucyjna warstwa antyprzebiciowa: Whitelayer® - mocny jak stal i miękki jak ściereczka kuchenna. Z Whitelayer®, Airtox stworzył przełomową technologię, która wyróżnia TX3 na tle innych dostępnych na rynku butów ochronnych.


Airtox ulepszył również górny materiał dla tego stylu do nowego i zaawansowanego materiału z mikrofibry. Materiał ten zapewnia lekkość, oddychalność i wodoodporność. Dopasowanie tego stylu jest lepsze i stanowi klasę samą w sobie. Naszym inżynierom udało się stworzyć szerokie, atletyczne dopasowanie, które sprawia, że ​​buty pasują jak rękawiczka.


Whitelayer® w połączeniu Airtox AIR-system 3.0 sprawia, że ​​obuwie ochronne TX3 jest elastyczne w stopniu znanym tylko z kilku dobrych trampek.


Dostępny w jednej wersji kolorystycznej: zielony (różne kombinacje kolorów patrz TX1 i TX2, dla wersji ze sznurowaniem spójrz na TX11, TX22, TX33, w przypadku wersji midcut boot - sprawdź TX66).

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Pełne bezpieczeństwo z niezrównanym poziomem komfortu

Bardzo zaawansowany Airtox styl TX3 charakteryzuje się szeregiem super featurestakie jak rewolucyjna warstwa antyprzebiciowa: Whitelayer® - mocny jak stal i miękki jak ...

Super właściwości:
Charakterystyka:
  • Lekki podnosek ze stali NEO
  • Przezroczysta podeszwa zewnętrzna z TPU
  • Szeroki krój skandynawski
  • Podeszwa zewnętrzna odporna na olej, kwas i paliwo
  • Odporny na temperaturę do 150 ° C (podeszwa zewnętrzna)
Rozmiar:

39-48

Inne produkty w tym range