AQUA-CELL®

Aqua-Cell® to dwuskładnikowa membrana o doskonałych właściwościach oddychających i w 100% wodoodporna. Z Aqua-Cell®, stopy pozostają suche i świeże.

COOL&ME®

Cool&Me® to cecha techniczna występująca w specyfice Airtox wkładki. System ma za zadanie utrzymywać stopy w suchości i regulować temperaturę. Dzięki unikalnej sześciokątnej konstrukcji mikrokanalików system odprowadza pot ze stóp i odparowuje. Cool&Me® zapobiega przegrzaniu i jednocześnie znacząco poprawia higienę stóp.

POWERBREEZE®

PowerBreeze® to zaawansowany technologicznie system tekstylny, który zapewnia dobrą cyrkulację powietrza przez wszystkie warstwy górnej części buta. Dzięki ulepszonej oddychalności stopy są suchsze i świeższe przez cały dzień.

StyroSoft®

StyroSoft® to unikalna technologia amortyzatorów opracowana przez Airtox jednostka specjalistyczna, LAB 32. Styrosoftowe podeszwy są miękkie i sprężyste. StyroSoft może wykazywać efekt odbicia do 64%. Rezultatem jest wyjątkowy komfort chodzenia.

WHITELAYER®

Najlżejsza na świecie ochrona paznokci; Whitelayer®, jest wyjątkowo elastyczny i waży tylko 32 gramS. Jest o 55% lżejszy w porównaniu z innymi tekstylnymi ochraniaczami paznokci. Materiał jest również pochłaniający wilgoć.