AQUA-CELL®

Aqua-Cell® to dwuskładnikowa membrana o doskonałych właściwościach oddychających i w 100% wodoodporna. Z Aqua-Cell®, Twoje stopy pozostaną suche i świeże.

COOL&ME®

Cool&Me® to cecha techniczna występująca w określonych wkładkach Airtox. System przeznaczony jest do regulacji temperatury i transportu wilgoci. Dzięki unikalnej sześciokątnej konstrukcji mikrokanalików pot jest odprowadzany ze stóp i odparowywany. Cool&Me® pomaga zapobiegać przegrzaniu i poprawia higienę stóp.

POWERBREEZE®

PowerBreeze® to zaawansowany technologicznie system tekstylny, który zapewnia dobrą cyrkulację powietrza przez wszystkie warstwy górnej części buta. Dzięki lepszej oddychalności prawdopodobnie będziesz mieć suchsze i świeższe stopy przez cały dzień.

StyroSoft®

StyroSoft® to unikalna technologia amortyzatorów opracowana przez zespół ekspertów Airtox, LAB 32. Podeszwy StyroSoft® są miękkie i sprężyste. StyroSoft® wykazuje efekt odbicia aż do 64%. Rezultatem jest wyjątkowy komfort chodzenia.

WHITELAYER®

Najlżejsza i najbardziej elastyczna warstwa antyprzebiciowa na świecie do obuwia ochronnego! Whitelayer® jest wyjątkowo elastyczny i waży tylko 32 gramS. Jest o 55% lżejszy w porównaniu z innymi tekstylnymi warstwami antyprzebiciowymi. Materiał jest również pochłaniający wilgoć.