COOL&ME®

COOL&ME® to wysoce zaawansowany system chłodzenia. System ma na celu poprawę cyrkulacji powietrza we wkładce oraz regulację temperatury i komfortu. Dzięki unikalnej sześciokątnej konstrukcji mikrokanałowej krople potu są stale odprowadzane z Twoich stóp, odparowując i utrzymując stopy w suchości. Jednocześnie świeże powietrze może łatwo przechodzić przez wkładkę. COOL&ME® zapobiega nagrzewaniu się i spoceniu stóp, aby zwiększyć ogólny komfort noszenia butów.

Więcej

POWERBREEZE®

PowerBreeze® to nasz zaawansowany technologicznie, oddychający materiał stosowany w wielu Airtox produkty. W przeciwieństwie do COOL&ME® system, PowerBreeze® jest stosowany w górnej części buta, aby umożliwić stały przepływ powietrza. Ten mikrowłókno pomaga odprowadzać pot i zapewnia uczucie suchości podczas noszenia buta. PowerBreeze® zapewnia doskonałą oddychalność, pozostawiając uczucie prawdziwej świeżości za każdym razem, gdy je nosisz Airtox.

Więcej

WHITELAYER®

WHITELAYER® jest nie mniej niż globalną sensacją i jest używany w Airtox po raz pierwszy w branży obuwia ochronnego. Ta wyjątkowa, niemetalowa filcowana tkanina to rewolucja w dziedzinie materiału zapobiegającego przebiciom do obuwia ochronnego. To niezwykle mocne, lekkie, miękkie i bardzo elastyczne włókno, które nie ma konkurencji na rynku. WHITELAYER® został pierwotnie opracowany w USA jako odzież przeciwdziałająca penetracji przez wojsko USA. Od tego czasu WHITELAYER® został opracowany specjalnie dla Airtox industries w warstwę zapobiegającą perforacji, najsilniejszą w swoim rodzaju.

Zapewnia niezwykle wysoki poziom ochrony stóp w każdym środowisku. WHITELAYER® zapewnia swobodę ruchów i najwyższy komfort. Z pomocą technologii takich jak WHITELAYER® , Airtox udało się wypełnić lukę między zwykłymi butami a obuwiem ochronnym!

Więcej

AQUA-CELL®

AQUA-CELL® to nasza jedyna w swoim rodzaju dwuskładnikowa membrana AIRTOX buty ochronne 100% wodoodporne. Działa doskonale nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, oferując ochronę przed deszczem i mokrymi warunkami pracy. The AQUA-CELL® membrana jest również oddychająca. W rezultacie, AQUA-CELL®  utrzymuje stopy suche i świeże przez cały czas.

 

Więcej

StyroSoft®

Ultramiękka technologia pochłaniania wstrząsów w podeszwach środkowych. Amortyzacja, zwrot energii i elastyczność jednocześnie. Dużo bardziej miękki niż zwykły materiał EVA.