AQUA-CELL®

Aqua-Cell® to nasza jedyna w swoim rodzaju dwuskładnikowa membrana AIRTOX buty ochronne 100% wodoodporne. Działa doskonale nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, oferując ochronę przed deszczem i mokrymi warunkami pracy. The Aqua-Cell® membrana jest również oddychająca. W rezultacie, Aqua-Cell®  utrzymuje stopy suche i świeże przez cały czas.

 

Więcej

COOL&ME®

Cool&Me® to wysoce zaawansowany system chłodzenia. System ma na celu poprawę cyrkulacji powietrza we wkładce oraz regulację temperatury i komfortu. Dzięki unikalnej sześciokątnej konstrukcji mikrokanałowej krople potu są stale odprowadzane z Twoich stóp, odparowując i utrzymując stopy w suchości. Jednocześnie świeże powietrze może łatwo przechodzić przez wkładkę. Cool&Me® zapobiega nagrzewaniu się i spoceniu stóp, aby zwiększyć ogólny komfort noszenia butów.

Więcej

POWERBREEZE®

PowerBreeze® to nasz zaawansowany technologicznie, oddychający materiał stosowany w wielu Airtox produkty. W przeciwieństwie do Cool&Me® system, PowerBreeze® jest stosowany w górnej części buta, aby umożliwić stały przepływ powietrza. Ten mikrowłókno pomaga odprowadzać pot i zapewnia uczucie suchości podczas noszenia buta. PowerBreeze® zapewnia doskonałą oddychalność, pozostawiając uczucie prawdziwej świeżości za każdym razem, gdy je nosisz Airtox.

Więcej

StyroSoft®

Ultramiękka technologia pochłaniania wstrząsów w podeszwach środkowych. Amortyzacja, zwrot energii i elastyczność jednocześnie. Dużo bardziej miękki niż zwykły materiał EVA.

WHITELAYER®

Whitelayer® jest nie mniej niż globalną sensacją i jest używany w Airtox po raz pierwszy w branży obuwia ochronnego. Ta wyjątkowa, niemetalowa filcowana tkanina to rewolucja w dziedzinie materiału zapobiegającego przebiciom do obuwia ochronnego. To niezwykle mocne, lekkie, miękkie i bardzo elastyczne włókno, które nie ma konkurencji na rynku.

Zapewnia niezwykle wysoki poziom ochrony stóp w każdym środowisku. Whitelayer® zapewnia swobodę ruchów i najwyższy komfort. Z pomocą technologii takich jak Whitelayer® , Airtox udało się wypełnić lukę między zwykłymi butami a obuwiem ochronnym!

Więcej