AIRTOX buty ochronne UL1

Gram

255 grams EDYCJA LIMITOWANA

Najważniejsze


Opracowane na zamówienie “Carbon fiber extreme” podnosek 31 grams. Tak, wiemy o tym! - Palce z włókna węglowego były już wcześniej widziane, ale to, co sprawia, że ​​ekstremalny paluszek z włókna węglowego jest jedyny w swoim rodzaju, to zaawansowana inżynieria, która wykorzystuje wysoce zaawansowane techniki w połączeniu z obróbką plazmą KDE o niskiej gęstości. Dzięki temu osiągamy zarówno wysoką odporność na uderzenia, atrakcyjne minimalistyczne wymiary, jak i oczywiście niesamowicie niską wagę.


Podeszwa zewnętrzna Superlite. Podeszwa wykonana jest z dwustronnej formy aluminiowej w połączeniu z nanotechnologią. Jako bonus, podeszwa zapewnia bardzo miękki komfort noszenia wspierany przez unikalną technologię Air-EVA w połączeniu z ultra cienką warstwą specjalnej antypoślizgowej gumy NRT.


Superlite oddychająca górna tkanina. Cholewka wykonana jest z unikalnych i wykonanych na zamówienie tkanin składających się z zaawansowanych technologicznie nici z włókien i elementów z mikrofibry heliosfery. Właściwości są znów wyjątkowo lekkie, a jednocześnie tkanina zapewnia skuteczną oddychalność.


EN ISO 20345: 2011 SB E SRA

255 grams EDYCJA LIMITOWANA

Najważniejsze


Opracowane na zamówienie “Carbon fiber extreme” podnosek 31 grams. Tak, wiemy o tym! - Czapki z włókna węglowego były już wcześniej widziane, ale to, co sprawia, że ​​ekstremalny czubek z włókna węglowego jest jedyny w swoim rodzaju, to zaawansowana inżynieria, która wykorzystuje wysoce zaawansowane techniki w połączeniu z obróbką plazmą KDE o niskiej gęstości ... .

Super właściwości:
  • “Carbon fiber extreme” czapka z daszkiem
Charakterystyka:
  • Dual Air-EVA, podeszwa środkowa 3.2
  • Gumowa podeszwa zewnętrzna NRT
  • Atletyczny krój
Rozmiar:

37-47

Inne produkty w tym range